My Free Zoo – Tüm aile için bir oyun deneyimi

Upjers tarafından browser oyunları

Gezilebilen kendi ücretsiz hayvanat bahçeniz

Şimdi büyük bir macera zamanı! Bamberg oyun geliştiricisi ve sağlayıcısı upjers tarafından yeni bir tarayıcı oyunu, kendine ait özgür bir hayvanat bahçesi oluşturmaya olanak sağlar. Eğer kişisel bir hayvan parkı kuracaksanız adım adım ilerleyin. My Free Zoo hayvanat bahçesini geliştirmek ve planlamak için çok sayıda farklı süslemelere sahip.


My Free Zoo

Hayvanat bahçesi hayranlığı

My Free Zoo kendinize özgür bir bahçe oluşturmaya olanak sağlayan, strateji ve hayvanat bahçesi simülasyonu karışımı olan ücretsiz hayvanat bahçesi oynanan bir oyundur.

Hayvanat Bahçenizdeki hayvanlar

MFZ hayvan seçimi için geniş bir yelpaze sunar. Tavşan, koyun, ve keçi ile başlarsınız. Daha sonra, gergedan, flamingo gibi egzotik hayvanlar ile devam edersiniz.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Papağan MyFreeZoo

Ücretsiz hayvanat bahçesi-özellikleri

My Free Zoo da ilk göreviniz aynı anda hayvanat bahçenize 3 ziyaretçi çekmektir. Bunu yaparken, hayvanat bahçenizi yönetmelisiniz. Hayvanat bahçeniz için geniş bir kitle kazanmak için yolları, korumaları ve hayvanları yerleştirin, gelecek ziyaretçilere meşrubat ve dondurma sunun. Eğer hayvanat bahçesi kurulması ve genişletilmesi fazla zaman alırsa, en iyi yolu siz bileceksiniz. Böylece mutlu hayvanlar için hayvanat bahçesine daha fazla ziyaretçi çektiğinizi göreceksiniz.

Eğlenceli ücretsiz bir hayvanat bahçesi

Hayvanat bahçesi yalnızca biyoçeşitliliği garanti etmez! Tarayıcı oyunu olan My Free Zoo daha çok kendi hayvanat bahçenizi oluşturmanıza olanak sağlar. Elbette başlangıçta önemsiz hayvan ve küçük bir park sahipliği ile başlayacağız. Ama kısa sürede tavşan aşamalarında geçerek büyüyeceğiz. Toplamda 7 tip yerleşkeye sahip olacaksınız. Mera, orman, kaya, ova, su ve buz. Elbette hayvanat bahçesinin ev sahipliği yapacağız hayvan çeşitliliği de artacak. Tavus kuşu, bizon, zebra, deve, kaplumbağa gibi bir çok hayvana rastlayacaksınız. Onlarla ücretsiz hayvanat bahçenizde oynayabilir, besleyebilirsiniz. Ne kadar hayvan olursa, o kadar ziyaretçiniz olacaktır.

Screenshot 4
Screenshot 5

Upjers oyunlarını ücretsiz oyna

Bu oyunlar ücretsiz olarak oynanabilir. 2006 dan bu yana, Bamberg konumlu upjers tarayıcı tabanlı oyun yapıyor ve geliştiriyor. Tarayıcı oyunları direkt olarak tarayıcınızdan yüklemeye gerek kalmadan oynanabilir. Renkli upjers oyunları ayrıca ücretsiz hayvanat bahçesi simülasyonu içerir.

Forum - My Free Zoo