My FreeZoo – Tarayıcınızdaki eğlenceli oyun

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Zoo - eğlenceli hayvan oyunu

My Free Zoo size eğlenceli bir oyun sunuyor. Renkli tarayıcı oyunu size bir hayvanat bahçesinin müdür rolünü almanızı sağlar. Kendi hayvanatbahçenizi çok sayıda farklı şekil ile süsleyecek ve düzenleyeeksiniz, kişisel hayvan parkınızı planlayacak ve dekore edeceksiniz.


My Free Zoo

Büyüleyici Freezoo

Çok yaşlı veya çok genç yoktur. Freezoo-Games My Free Zoo gibi eğlenceli ve heyecanlı bir oyun sunuyor. Bu ücretsiz tarayıcı oyununu deneyin ve bir hayvanat bahçesi müdürü olun.

Freezoo-Oyun fikri

My Free Zoo hayvanat bahçesi-simülasyonu ve strateji oyunu karışımıdır. Konsept: kendi freezoo nuzu kurmak ve yönetmektir.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Papağan MyFreeZoo

Freezoo-Özellikleri

My Free Zoo elinizde eğlenceli özellikleri olan büyük bir çeşitlilik olacaktır. Oyunun amacı popüler başarılar ile bir hayvanat bahçesi inşa etmek, geliştirmek ve ziyaretçi çekmektedir. Bu amaca ulaşmak için hayvanlara ilgi göstermeniz gerekecektir. Mutlu olduklarında daha fazla ziyaretçi sırada olacaktır. Bu size freezoo ürün satın almanıza ve hayvan parkınızı güzelleştirmenize olanak sağlayacaktır.

My Free Zoo – Freezoo-alanları

My Free Zoo farklı alanlara sahiptir. Merkez alan oyunun büyük bir kısmını kapsayacak olan yerdir. Otlak, kayalar, ova, orman, buz ve su gibi farklı manzaralara sahip, çeşitli, dilediğinizi yerleştireceğiniz kümesler olacak. Ayrıca farklı mağazaları hayvanat bahçenize yerleştirmeniz mümkün olacak. İçecek tezgahları, kafeler, hediyelik eşya mağazaları, hamburgerci. Aynı zamanda çok sayıda farklı çiçek, çalı ve ağaçta vardır.

Screenshot 4
Screenshot 5

Upjers-oyunları: ücretsiz deneyim

Ücretsiz tarayıcı oyunları. 2006 dan bu yana, Bamberg konumlu upjers tarayıcı tabanlı oyun yapıyor ve geliştiriyor. Dünya çapında milyonlarca internet kullanıcısı bu renkli online oyunların tadını çıkarıyor. Bunların içerisinde eğlenceli Freezoo-oyunu My Free Zoo da bulunuyor.

Forum - My Free Zoo