My Free Zoo eğlenceli hayvan oyunları

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Zoo – Hayvan oyunu tecrübesi

Sevgiyle yapılmış grafikler, sevimli animasyonlar ve çoşkulu hayvanat bahçesi ziyaretçileri - Tarayıcı oyunu My Free Zoo da sanal hayvanlar gerçek birer yıldız. Hayvan oyunları, burada My Free Zoo da oyuncuların kendilerini geliştirmeleri için ortak bir nokta ve kanatlı, tüylü arkadaşların eğitimi bu eğlenceli online oyunda.


My Free Zoo

Haycan oyunları konsepti

Hayvan oyunları kullanıcılara farklı hayvan türlerini üretimine yönelmesi için My Free Zoo olanak sağlar.

Eğlenceli hayvan oyunu

Özellikleri ve görevleri nedeniyle tarayıcı oyunu My Free Zoo eğlenceli oyuncu kitlesi sağlar.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Papağan MyFreeZoo

Renkli hayvan oyunu özellikleri

Gereken hayvanları mutlu etmek için tek bir tıklama. Tarayıcı oyunu My Free Zoo hayvanat bahçesi-müdür rölünü üstlenmesi, tavşan, domuz ve diğer hayvanlara yönelmesi için oyunculara olanak sağlar. Hedefler ulaşmak için, bir çok özellik var. My Free Zoo yaşayan mutlu hayvanları koruyacak. Bunun üstüne oyuncular kendi alanlarını genişletmek ve sulama imkanları ile donatabilecekler.

My Free Zoo oyun alanları

My Free Zoo, hayvanat bahçesi farklı oyun alanlarına bölünmüştür. Ana hareket alanı bulunur. Hayvan oyunları sloganı: daha mutlu, daha fazla ziyaretçi. My Free Zoo ´a onlarla birlikte alanları, binaları yükseltmek ve süslemeler yapmak için para gelecektir. Bu gelir ile uyumlu bir şekilde genişleme ve süsleme imkanı bulunacaktır. Planlama ve hayvanat bahçesi tasarımı size oyunda eğlenceli dakikalar geçirmenize olacak sağlayacaktır.

Screenshot 4
Screenshot 5

Upjers: ücretsiz oynayın

Tarayıcı oyun yapımcısı ve sağlayıcısı uphers tarafından yapılan eğlenceli oyunlar, oyunda eğlence garantisi vermektedir. Şirket 2006 yılından bu yana renkli online oyunlar üretmektedir ve ekonomi simülasyonları ve hayvanlar oyunlar yapmaktadır. Tüm upjers oyunları ücretsiz olarak oynanabilir.

Forum - My Free Zoo