My Free Zoo – Hayvanat bahçesi oyunu başlar

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Zoo – Eğlenceli hayvanat bahçesi oyunu

Eğlenceli tarayıcı oyunu My Free Zoo size eğlenceli hayvanat bahçesi oyun deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Bir hayvanat bahçesi müdür rolü alın ve adım adım kendi bahçenizi inşa edin. Elbette tavşan, koyun ve domuz ile küçük bir başlangıç olacaktır. Ama yetenekleriniz sayesinde My Free Zoo büyümeye devam edecektir.


My Free Zoo

Hayvanat bahçesi oyunu-eğlenceli

İkna edici konsepti sayesinde, komik tarayıcı oyunu My Free Zoo her yaştan oyuncular için zorlayıcı bir eğlence sunuyor.

My Free Zoo Konsepti

My Free Zoo kavramı basit ama ustaca: kendi hayvanat bahçenizi geliştirin. Tüm zamanların en büyük hayvanat bahçesi müdürü olmak için çalışın.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Papağan MyFreeZoo

Hayvanat bahçesi oyunlarının sırrı

Hayvanat bahçesi oyunu My Free Zoo nun başarının sırrı çeşitli faktörlere dayanmaktadır. My Free Zoo detaylı grafikler ve sezgisel olarak basit bir oyun kontrolünden oluşur. Bilgisayar-fare kontrol yolu ile, benzersiz bir hayvanat bahçesi oyun deneyimini bütünüyle yaşabilirsiniz-kolayca uğraşmadan.

Hayvanat bahçesi oyunları önkoşulları

My Free Zoo oynamak ve harika hayvanat bahçesi oyun deneyimine dalmak için tüm oyuncuların çalışan bir e-posta adresine ve internet erişimine sahip olması gerekiyor. Bu önkoşullar kısa sürede oyuncuların My Free Zoo hesaplarını oluşturmalarını sağlayacaktır. Eğitim sırasında oyunun tanıtımı, hayvanat bahçesinin temel özellikleri açıklanacaktır. Bunun üstüne oyuncular kendi alanlarını genişletmek ve hatta onları taşımak için eğitim görecektir. Bu şekilde My Free Zoo tüm alanları düzenlenebilir. My Free Zoo gelişmeye devam ediyor.

Screenshot 4
Screenshot 5

Ücretsiz oyun deneyimi: upjers games

Alman oyun yapımcısı upjers 2006 yılından bu yana tarayıcı oyunları geliştiriyor. Hayvanat bahçesi oyunları içeren bu komik online oyun tamamen bir web tarayıcı ile çalıştırılabilir - evet yüklemeye gerek yok. Hatta tarayıcı oyunları oynamak ve birbirleri ile etkileşim kuracak binlerce oyuncuyu bir araya getirir.

Forum - My Free Zoo