Hayvanat bahçesi oyununda eğlenceli ve sevimli oyun

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Zoo – eğlenceli hayvanat bahçesi oyunu

Bu hayvanat bahçesi oyunu size harika eğlencenin saatlerini sunacağından emin olun. Elbette burada komik tarayıcı oyunu My Free Zoo ´a başvuruyoruz. Bu zorlayıcı ve renkli bir hayvanat bahçesi oyunu kullanıcıların kendi hayvan parkını inşa etmesine izin verir. Onlar alanlarını, yollarını, zeminlerini süsler ve donatır, hayvanlarını eğlendirir.


My Free Zoo

My Free Zoo Nedir?

My Free Zoo bir hayvanat bahçesi simülasyonudur. Son derece eğlenceli bir hayvanat bahçesi oyunu ilek kendi hayvanat bahçenizi geliştirin ve onları besleyin.

Kimler My Free Zoo Oynayabilir?

Eğlenceli konsepti ve çeşitli şaşırtıcı özellikleri sayesinde renkli hayvanat bahçesi oyunu My Free Zoo her yaştan oyuncu için uygundur.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Papağan MyFreeZoo

Hayvanat bahçesi oyununun özellikleri

Hayvanat bahçesi oyunu My Free Zoo büyük özellikleri ve işbirlikçi oyun elemanları ile büyük bir çeşitlilik içerir. Yalnızca bu hayvanat bahçesi oyununu düzenlemek yeterli gelmeyecektir, diğer oyuncularla temasta gerekecektir. Tüm kullanıcıların kendi arakdaş listesi vardır ve diğerlerini katılması için davet edebilirsiniz. Birbirlerininin hayvanat bahçesini ziyaret eden arkadaşlar, küçük görevleri tamamlayarak birbirlerine destek olur ve işin keyfini çıkarırlar.

My Free Zoo – Büyük oynama özellikleri

My Free Zoo ´nun mevcut hayvan seçimleri zaten zihinleri ürkütüyor. Oyuncular tavşan, koyun, domuz, kaplumbağa, bizonlar ile kendi alanları içerisinde daha fazlasını tutabilir. Otlak alanlarının yanı sıra orman, kaya, ova, su ve buz alanları vardır. Doğal olarak her hayvan türünün kendi alanı vardır. Bir buz alanında koyun gerçekten garip bir manzara olurdu. Alanların farklı biçimleri son derece zengin bir oyun deneyimi sunuyor. Böylece hayvanat bahçesi oyunu sürekli bir akış içerisinde oluyor ve kullanıcılar eğlenceli saatler geçiriyor.

Screenshot 4
Screenshot 5

Ücretsiz oynayın: upjers tarafından yapılan oyunlar

Alman şirketi Upjers 2006 yılından bu yana tarayıcı oyunları geliştirmektedir. Tarayıcı tabanlı online oyunlar standart bir web tarayıcısı ile ücretsiz olarak oynanabilir. Dünya çapında milyonlarca oyuncu artık tarayıcı oyun oynamaktadır.

Forum - My Free Zoo