My Free Zoo – Sevimli internet eğlenceli

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Zoo – Me Free Zoo üzerinden oyna

Komik tarayıcı oyunu My Free Zoo kendi hayvanat bahçenizi geliştirmeye olanak sağlar. Ücretsiz hayvanat bahçeniz, bir çok kişisel hayvan parkına sahiptir. Dekorasyon ve planlama seçenekleri çok fazladır.


My Free Zoo

Bireysel hayvanat bahçesi

Hayvanat bahçesinde patron sensin. Me Free Zoo da hayvanat bahçesi müdürlüğünü alın ve alanınızı planlayın, dekore edin.

Oyun-eğlence kitlesi

Tarayıcı oyunu My Free Zoo size oyun-eğlen kitlesini sunmaktadır. Eğlenceli hayvanat bahçesi oyunu My Free Zoo da benzersiz avantajları keşfedin.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Papağan MyFreeZoo

My Free Zoo – Özellikler

Oyun özellikleri: My Free Zoo çekirdeği vardır. Eğlenceli hayvanat bahçesi tarayıcı oyunu My Free Zoo size oynamanın farklı şekillerde olduğunu sunmaktadır. Hangi özellikleri kullanacağınız size kalmıştır. Hayvanat bahçesi zeminini baharat ile süsyelebilir veya sadece çiçek, ağaç, çalı dikebilir veya arkadaşlarınız işbirliği yapabilirsiniz.

Eğlence garantili

My Free Zoo - tamamen eğlence. Çok yönlü tarayıcı oyunu bir hayvanat bahçesi müdür rolünü üstlenmenizi ve kendi hayvan parkınızı kurmanızı sağlıyor. Oyun size bir çok çeşitlilik sunmaktadır. Hayvanat bahçesinin görünümünü değiştirebilir, tamamen yenileyebilirsiniz. Tavus kuşu, zebra, kanguru alanları için orman oluşturabilirsiniz, tamamen size kalmış. Ayrıca diğer oyuncular ile dost olabilirsiniz, arkadaşlarınızı ziyaret edebilirsiniz.

Screenshot 4
Screenshot 5

Ücretsiz upjers oyunları

My Free Zoo oyunu Alman oyun yapımcısı upjers tarafından geliştirilen birçok tarayıcı tabanlı oyunlardan yalnızca birisi. Dünya çapında milyonlarca oyuncu upjers oyunlarını oynamaktadır. Bunlardan biri de eğlenceli hayvanat bahçesi simülasyonu My Free Zoo dur.

Forum - My Free Zoo