My Freezoo – En iyi eğlence

Upjers tarafından browser oyunları

My Freezoo – Eğlenceli oyun My Free Zoo

Eğlenceli tarayıcı oyunu My Free Zoo kendi hayvanat bahçenizi oluşturmayı ve geliştirmeyi sğalar. Kendi fikirlerinize göre hayvanat bahçenizi tasarlayabilirsiniz. My Free Zoo size eğlenceli bir oyun sunacağından emin olun. Farklı hayvan türleri ile hayvanat bahçenizi genişletin.


My Free Zoo

My Freezoo – bol ayrıntılı

Zegin detay çeşitliliği nedeni ile My Free Zoo hem genç hemde yaşlı oyuncuları etkiler ve zorlayıcı bir oyun deneyimi sunar.

Oyunun konsepti

My Free Zoo hayvanat bahçesi simülasyonu kavramı yanı sıra etkileyici bir strateji oyunudur.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Papağan MyFreeZoo

My Freezoo özellikleri

Tarayıcı oyunlarının en önemli unsurları arasında oyunun kendi özellikleri vardır. Bu kullanıcıların kendi oyun hedeflerine ulaşmaları için etkilidir ve yardımcı farklı seçenekler vardır. Örneğin My Free Zoo, kullanıcıların çalılar, çiçekler ve ağaçlar ile hayvanat bahçesi donatmalarına aynı zamanda tuvalet gibi kullanılış binalar inşa etmelerine olanak sağlar. Bu öğeler yalnızca renkli olarak değil, aynı zamanda tecrübe puanlarını artırır.

My Freezoo – Oyun alanları

My Freezoo oyun alanlarında hayvan alanları vardır. Mevcut düzeye bağlı olarak tavşan, koyun, gergedan aynı zamanda boz ayıları yada anteaterler ile ilgilenebilir. Hayvanların mutlu olması mutlu ziyaretçilerin sıraya girmesine imkan verir. Menun ziyaretçiler yeni ziyaretçileri büyük miktarda çekecektir. Yani My Freezoo da başarıyı nasıl idare edeceğiniz size kalmış. Hayvanlar, süslemeler ve binların yanında ziyaretçilerin refahı için My Free Zoo da tuvalet, mağazalar, tezgahlar önemli bir rol oynar.

Screenshot 4
Screenshot 5

Upjers-oyunları: Ücretsiz oynayın

Ücretsiz tarayıcı oyunları - Bamberg konumlu oyun geliştirisi upjers büyük bir konuma sahiptir. 2006 yılından bu yana başarılı bir şekilde online oyun üretmektedir. Dünya çapında milyonlarca oyuncu çoşkuyla upjers oyunları oynamaktadır.

Forum - My Free Zoo