My Free Zoo – Büyüleyici bir hayvan oyunu

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Zoo – Online hayvan oyunlarının renkli dünyası

Sevgimli kangurular, mutlu maymunlar çamurda yuvarlanıyor - Tarayıcı oyunu My Free Zoo da tüm bunları ve daha fazlasını bulacaksınız. My Free Zoo çevrimiçi hayvan oyunlarının bir türüdür. Tarayıcı oyununun ana hedeflerinden birisi de hayvanat bahçesi-hayvanlarını mümkün olduğunca mutlu etmektedir.


My Free Zoo

Eğlenceli online hayvan oyunu

My Free Zoo size eğlenceli online hayvan oyunu sunacaktır. Heyecan verici görevler ve harika bir oyun mekaniği ile her yaştan kullanıcının dikkatini çekmektedir.

My Free Zoo Konspeti

My Free Zoo gibi hayvan oyunlarının ana fikri: kendi hayvanat bahçeni inşa et, yükselt ve başarılı bir şekilde yönet.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Papağan MyFreeZoo

Online hayvan oyunu özellikleri

Online hayvan oyunlarının kendi özellikleri vardır. Tarayıcı oyunu My Free Zoo pek çok farklı oyun alanlarına ve özelliklerine sahiptir. Bunlar arasında örneğin arkadaş alanıdır. Burada görevleri birlikte yapabilir, iletişimde kalabilir ve online hayvan oyun dünyasının keyfini çıkarabilirsiniz. Hatta küçük görevler yaparak ödülleri kazanabilirsiniz.

My Free Zoo – Birlikte oynayalım!

Eğlenceli tarayıcı oyunu olarak My Free Zoo tüm aile için uygundur. Hayvan oyunları herkes ile birlikte oynarken zevkli olacaktır. Kayıt olmak oldukça kolaydır. Tüm ihtiyacınız olan bir internet bağlantısı ve geçerli bir e-posta adresidir. Eğer bu ön koşullar karşılaşıyorsanız, hemen bir online hayvan oyun hesabı oluşturun ve daha fazla uzatmadan oynamaya başlayın. Öğretici oyunun tanıtımını, ilk adımları ve özellikleri gösterecektir. Hayvanların satın alınması ve yerleştirilmesi ve bahçeyi süslemek gibi bir çok özellik gösterilecektir.

Screenshot 4
Screenshot 5

Upjers-oyunları: Ücretsiz oyun deneyimi

Yaratıcı dünyaların içerisine şakaçı dalış - tamamen ücretsiz: Upjers oyunları gerçekten eşssiz bir deneyim sunacaktır. Alman tarayıcı oyun şirketi My Free Zoo gibi online oyunları 2006 yılından bu yana üretmektedir. Tüm dünya üzerinde milyonlarca insan Bamberg yapımı tarayıcı oyunları oynamaktadır.

Forum - My Free Zoo