My Free Zoo – Hayvanat Bahçesi başarı hikayesi

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Zoo – Eğlenceli simülasyon oyunu

My Free Zoo tarayıcı tabanlı eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Bu eğlenceli tarayıcı oyunu kendi hayvanat bahçenizi yönetmenizi sağlar. Yolları ve alanları, bitkileri, koyunları, ağaçları alırsınız. Simülasyon oyunlarında olduğu gibi My Free Zoo da görevleri tamamlamak gerekecek.


My Free Zoo

My Free Zoo – simülasyon oyunları

Adından anlaşılacağı gibi simülasyon oyunları belirli bir süreç veya yenilenmeden çalışmaktadır. Tarayıcı oyunu My Free Zoo tamamen hayvanat bahçesi konusu etrafında dönmektedir.

Hayvanat bahçesi nasıl yönetilir

My Free Zoo, eğlenceli simülasyon oyununda kendi bahçenizi geliştireceksiniz. Diğer oyuncular ile veya kendi başınıza oynayabilirsiniz.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Papağan MyFreeZoo

My Free Zoo – Hayvanlar ve ziyaretçiler

My Free Zoo da hayvanlar ve ziyaretçiler doğrudan ilişki içerisindedir. My Free Zoo da hayvanların mutlu olması hayvanat bahçesine gelecek ziyaretçileri de mutlu edecektir. Daha fazla ziyaretçi ile hayvanat bahçesinin büyümesine yardımcı olacaktır.

My Free Zoo – Oyun özellikleri

Komik hayvanat bahçesi tarayıcı oyunu My Free Zoo oyun simülasyon oyunları arasında en fazla özelliği ve çeşitliliği içerir. Hayvanat bahçesi oyunu size hayvanat bahçesinin zeminini süslemenize yardımcı olur ve üzerine inşa etmeniz için sayısız binaya sahiptir. Bunlar ile puan ve deneyim kazanarak hayvanların bir çoğuna sahip olabilirsiniz.

Screenshot 4
Screenshot 5

Upjers - ücretsiz simülasyon oyunu

Ücretsiz simülasyon oyunları - Alman tarayıcı oyun üreticisi upjers için büyük tutkudur. 2006 yılından bu yana oyun yapımcısı tarayıcınızda ücretsiz olarak oynanabilen şaşırtıcı simülasyon oyunları geliştirmektedir. play these browser games.

Forum - My Free Zoo