My Free Zoo – Büyük hayvan tarayıcı oyunu

Upjers tarafından browser oyunları

My Free Zoo – tarayıcı oyunu

Bu tarayıcı oyunu gerçekten şaşırtıcı. Burada renkli hayvanat bahçesi oyunundan bahsediyoruz. My Free Zoo dan bahsediyoruz. Bu ücretsiz tarayıcı oyunu kendi hayvan parkınızı inşa etmenize izin verir. Alanları yem ile doldurabilir, hayvanları eğlendirebilir, bunun üstüne bitki ve süslemeler ile bu tarayıcı oyunu üzerinden hayvanat bahçenizi güzelleştirebilirsiniz.


My Free Zoo

My Free Zoo – Hayvanat Bahçeniz

Renkli tarayıcı oyunu My Free Zoo büyük bir maceranın içerisine girmenizi sağlar. Hayvanat bahçesi müdür olarak kendi My Free Zoo ´nuzu donatın ve yönetin.

Eğlenceli oyun

Tarayıcı oyunu My Free Zoo da hayvanat bahçesi dekorasyonu için çeşitli yollar vardır. Böylece kalıcı olarak oyun eğlencesine varacaksın.

Screenshot 1
Screenshot 2
Screenshot 3
Papağan MyFreeZoo

My Free Zoo – Oyun Alanları

Tarayıcı oyunu olarak My Free Zoo size zengin özellikler sunmaktadır. En önemlisi oyun alanlarıdır. Burada hayvanlarınızı bulacaksınız. Size sevimli şekilde yakşalacaklar ve mutlu olacaklardır. Yüz simgesi ile mevcut ruh hallerini görebilirsiniz, her birine ayrı ayrı tıklayabilirsiniz. Bir yeşil yüz hayvanın yüksek tuh halinde olduğunu göstermektedir.

My Free Zoo – tarayıcı oyunu-detaylar

Eğlenceli tarayıcı oyunu My Free Zoo oyun özellikleri ve sayısız ayrıntısı ile ikna edicidir. Sevgiyle hazırlanmış hayvanlar, eğlenceli flash animasyonları oyuncuları şaşırtmaktadır.

Screenshot 4
Screenshot 5

Ücretsiz: Upjers oyunları

Tarayıcı oyun üreticisi upjers oyun tutkunudur. 2006 yılından bu yana oyun geliştirmektedir. Online oyunlar yükleme ve indirme olmadan doğrudan tarayıcınızda ücretsiz olarak oynanabilir.

Forum - My Free Zoo